Pomůžeme Vám poznat všechny tváře vašich informací

Archiv aktualit

zpět na aktuality
 • STYRAX, a.s. oslavil 10. let svého fungování

  15. června 2016

  STYRAX, a.s. v červnu 2016 oslavil 10. let poskytování služeb svým klientům.

 • STYRAX, a.s. dokončil implementaci informačního systému pro Národný centrálny depozitár cenných papierov, a. s.

  9. května 2016

  STYRAX, a.s. ve spolupráci se společností Dataroad, s.r.o. úspěšně dokončil implementaci hlavního informačního systému pro Národný centrálny depozitár cenných papierov, a. s. jedná se o informační systém obsahující kompletní předmět činnosti centrálního depozitáře cenných papírů od evidence cenných papírů až po vypořádání obchodů s cennými papíry.

 • STYRAX, a.s. členem obchodní Komory pro státy Arabského zálivu

  26. května 2015

  STYRAX, a.s. se stal členem obchodní Komory pro státy Arabského zálivu. Více informací o této organizaci na adrese cgbc.cz

 • Nový web společnosti STYRAX, a.s.

  25. března 2015

  Společnosti STYRAX a STYRAX Consulting spustily v březnu 2015 tyto nové webové stránky, které jsou spojené i s úpravou firemního loga obou společností.

 • Rozšíření společnosti STYRAX, a.s.

  1. srpna 2014

  1. 8. 2014 otevřela společnost STYRAX, a.s. novou pobočku v Písku. Nová pobočka se nachází v prostorách Technologického centra Písek. Vzniklo takto další vývojářské pracoviště pro realizaci projektů naší společnosti.

 • Ukončení projektu „Zvýšení konkurenceschopnosti společnosti STYRAX, a.s. prostřednictvím systematického a efektivního vzdělávání svých zaměstnanců"

  31. prosince 2012

  V souladu s plánem byl k 31.12.2012 ukončen projekt CZ.1.04/1.1.02/35.01384 - „Zvýšení konkurenceschopnosti společnosti STYRAX, a.s. prostřednictvím systematického a efektivního vzdělávání svých zaměstnanců“ z operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost - Adaptibilita a konkurenceschopnost. Projekt v celkové schválené dotaci 1 655 928 Kč byl zahájen na počátku roku 2011 a umožnil společnosti STYRAX, a.s. prohloubení možností vzdělávání svých zaměstnanců.

  Na základě pozitivních zkušeností z projektu bude naše společnost pokračovat v obdobné formě vzdělávání svých zaměstnanců i v dalších letech.

 • Rozvoj IT řešení spol. STYRAX

  1. června 2012

  Společnost STYRAX, a.s. realizovala v rámci programu ICT a strategické služby – Výzvy III projekt "Rozvoj IT řešení spol. STYRAX" pod číselným označením 2.2 ITS03/357. Program je součástí OPPI, jehož řídícím orgánem je Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR. Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti EU – Evropského fondu pro regionální rozvoj (ERDF).

zpět nahoru